본문 바로가기

상품 검색

장바구니0

گزارش می‌گوید اپل آیفون 16 پرو_ نشت جدید به‌روزرسانی قدرتمند طراحی را نشان می‌دهد > 자유게시판

گزارش می‌گوید اپل آیفون 16 پرو_ نشت جدید به‌روزرسانی قدرتمند طراحی را …

페이지 정보

작성자 Frances 작성일 24-09-23 23:40 조회 9 댓글 0

본문

در 26 ژوئیه با جزئیات بیشتر از همان گزارش به روز شد و جزئیات و سرنخ های بیشتری از آیفون 16 به آیفون 17 و یک آیفون تاشو احتمالی در راه است.
یک گزارش جدید ادعا می کند که وقتی سری آیفون 16 در ماه سپتامبر عرضه شود - تاریخ دقیق عرضه را در اینجا بخوانید - با یک ویژگی طراحی ارتقا یافته ارائه می شود که هیچ کس پیش بینی نکرده بود. و همین گزارش جزئیات بیشتری از آنچه در راه است اضافه می‌کند، و گزارش‌هایی را اضافه می‌کند که سری آیفون 17 سال آینده چه چیزی را به همراه خواهد داشت، و شاید هیجان‌انگیزترین آن: یک آیفون تاشو.
فوربس دقیقاً چه زمانی اپل آیفون 16 و آیفون 16 را معرفی می کند. این گزارش در The Information می گوید آیفون های بعدی دارای یک دکمه عکس برداری جدید در لبه سمت راست خواهند بود که برای کار با دوربین طراحی شده است.
همان گزارش ادعا می‌کند که یک آیفون تاشو می‌تواند تا سال 2026 در اختیار ما قرار گیرد - اگرچه اکنون به شما می‌گویم، فکر می‌کنم این خوشبینانه است. دلیل اینکه فکر می کنیم ممکن است به زودی در سال 2026 باشد، چیزی نسبتاً پیش پا افتاده است: اطلاعات می گوید: "اپل اخیرا یک نام رمز داخلی ایجاد کرده است" که V68 است.
با این حال، چنین تحولات به ظاهر کسل کننده ای معنادار است، زیرا به این معنی است که در اپل این پروژه به طور فزاینده ای جدی گرفته می شود، که نشان می دهد "این ایده از مرحله مفهومی فراتر رفته و اکنون یک محصول رسمی در حال توسعه با تامین کنندگان است."
بیشتر برای شما سرنخ‌ها و پاسخ‌های کوتاه جدول کلمات متقاطع امروز NYT برای جمعه، 26 ژوئیه، باراک و میشل اوباما از کامالا هریس برای ریاست جمهوری حمایت می‌کننداوکراین از فناوری علمی تخیلی برای خنثی کردن بدترین معدن روسیه استفاده می‌کند.
در همان زمان، گزارش دیگری نیز از DigiTimes منتشر شده است که نشان می دهد آیفون تاشو چگونه است. دو نوع پوشه وجود دارد، یکی که از تلفنی به تبلت دیگر تا می‌شود، دیگری که در حالت باز کردن به اندازه گوشی است و تا می‌شود تا به چیزی در جیب‌تر مانند Samsung Beetleweed Z Flip6 تبدیل شود. در این گزارش آمده است که پوشه اپل در دسته دوم قرار خواهد گرفت. همچنین می گوید که وقتی باز شود، ابعادی مشابه آیفون فعلی خواهد داشت و ممکن است سامسونگ تامین کننده نمایشگرهای گوشی جدید باشد.
تغییرات پیش بینی شده برای آیفون سال آینده جاه طلبانه هستند، از جمله حتی یک تغییر بزرگ در دوربین. این گزارش می گوید که سری آیفون 17 حداقل شامل یک گوشی خواهد بود که برای اولین بار دوربین را به دیافراگم مکانیکی تغییر می دهد.
این بدان معناست که آیفون می‌تواند به جای دیافراگم ثابت که تقریباً در همه تلفن‌های دوربین دار معمول است، یک دیافراگم قابل تنظیم ارائه دهد.
از آنجایی که ممکن است یکی از دستگاه های سال 2025 آیفون 17 اولترا نامیده شود، ممکن است این مدلی باشد که دیافراگم متغیر را در آن تعبیه شده است.
چنین دیافراگمی می‌تواند میزان نوری را که وارد دوربین می‌شود تنظیم کند و به نور بیشتری اجازه می‌دهد تا سریع‌تر به سنسور برسد که برای مثال، می‌تواند هنگام عکاسی از یک سوژه متحرک مفید باشد.
اگر این گزارش درست باشد، با روند اهمیت فزاینده عناصر دوربین در گوشی مطابقت دارد. به عنوان مثال، سونی در برخی از جدیدترین گوشی های خود زوم قابل تنظیمی دارد.
اشاره به دکمه کپچر در سری آیفون 16 با شایعات قبلی مطابقت دارد و این ادعا که تعویض باتری در آیفون 16 راحت تر از امروز خواهد بود. همه چیز بسیار خوب است، اما قسمت بعدی گزارش است که چیز جدیدی را ارائه می دهد.
در این گزارش آمده است که سری آیفون 16، یعنی هر چهار گوشی که در سپتامبر امسال انتظار می‌رود، شامل یک "ورقه گرافیتی بزرگتر در داخل شاسی" خواهد بود.
حالا، وقتی به شما اشاره می کنید می شنوم که یک صفحه گرافیت دقیقاً جذاب نیست. منظورم این است که به شکلی که بدنه تیتانیومی آیفون 15 پرو را متمایز کرده است، آیفون را جذاب جلوه نمی دهد، اینطور است؟ این رنگ به اندازه رنگ کاملاً جدیدی که برای آیفون 16 پرو پیش بینی می شود جالب نیست.
اما ظاهر همه چیز نیست، همانطور که همیشه به ما گفته شده است، و این برگه در داخل آیفون است، بنابراین هیچ کس آن را نخواهد دید.
قطعی فوربسCrowdStrike: مایکروسافت اتحادیه اروپا را مقصر می‌داند در حالی که مک‌ها مصون می‌مانند نوشته دیوید فیلان هدف از آن افزودن به قابلیت‌های حرارتی آیفون‌های بعدی است. این ممکن است برای رفع مشکلی طراحی شده باشد که هنگام عرضه سری آیفون 15 به وجود آمد و به سرعت متوجه شد که بیش از حد گرم شده است.
این مشکل با یک به‌روزرسانی نرم‌افزار برطرف شد و ممکن است به آخرین بریس تلفن‌ها محدود نشده باشد. با این حال، مطمئناً اپل نمی‌خواهد نسخه دیگری از آیفون با عبارت «مشکل گرمای بیش از حد» اذیت شود، حتی اگر بدون نیاز به دریچه گاز گوشی‌ها را حل کند.
بنابراین، یک ورقه داخلی گرافیت ممکن است راه حل موثری برای مشکل یا بهبود بازده حرارتی باشد. این می‌تواند تأثیرات ضربه‌ای بر نحوه عملکرد باتری یا سرعت واکنش پردازنده داشته باشد.
اگر گزارشات صحت داشته باشند، تعداد زیادی ارتقاء دیگر برای سری آیفون 16 وجود دارد. اینها شامل نمایشگرهای مختلف در برخی مدل‌ها، اجرای گسترده‌تر جدیدترین دوربین تتراپریسم، استراتژی جدید برای پردازنده‌های نسل جدید آن، لنزهای دوربین پیشرفته‌تر، نمایشگرهای OLED کارآمدتر، میکروفون جدید برای بهبود سیری، و سنسور دوربین اصلی بهبود یافته است. .
این به‌روزرسانی‌های داخلی مانند این است که می‌تواند به آرامی آنچه را که آیفون بعدی می‌تواند انجام دهد تغییر دهد.
نشت طراحی جدید ForbesApple iPhone 16 In favour of پیشنهاد ارتقای چشمگیر توسط دیوید فیلان مرا در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. دیوید فیلان به دنبال من دو دهه است که در مورد فناوری می نویسم و ​​به طور معمول از نحوه تغییر این بخش از نوآوری شگفت انگیز به تکرار مداوم شگفت زده شده ام. حوزه‌های تخصصی من فناوری پوشیدنی، دوربین‌ها، سرگرمی‌های خانگی و فناوری موبایل است. من همچنین به عنوان بازیگر کار می کنم و از اولین فیلم ماموریت غیرممکن، یک فصل در Shakespeare's Earth و بخشی در سری چهارم The Peak لذت می برم. من برای Time unit Telegraph، Sunday Times، Day-to-day Mail، Sun، Metro، Stuff، T3، Pocket-lint، Wareable.com و Wired نوشته ام. در حال حاضر بیشتر کارهای من به دور از فوربس در ایندیپندنت، ایونینگ استاندارد و مجله مونوکل ظاهر می شود. من را در اینستاگرام دنبال کنید: davidphelantech یا توییتر: @davidphelan2009.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

Should you loved this short article and you wish to receive more information about اخبار ثبت نام خودرو قطره please visit the site.

댓글목록 0

등록된 댓글이 없습니다.

회사소개 개인정보 이용약관
Copyright © 2001-2013 회사명. All Rights Reserved.
상단으로